Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: Україна, м. Київ, вул. Михайла Стельмаха 10А
Україна, м. Київ, вул. Михайла Стельмаха 10А
(095) 48-77-440 Замовити дзвінок

Про компанію Zojirushi

Японська компанія Zojirushi відсвяткувала свій сторічний ювілей у 2018 році. Адже корпорацію Zojirushi заснували 1918 року. За минулі роки вона досягла великих успіхів. В результаті в усьому світі про неї знають як про виробника, у якого бездоганна репутація. Компанія здобула популярність за рахунок своєї продукції, призначення якої в тому, щоб з її допомогою готували та зберігали їжу.

З самого початку компанія Zojirushi займалася вивченням фізики збереження тепла і стала провідним авторитетом у світі у сфері технологій підтримки температури. Стандарт Zojirushi в галузі став еталонним, оскільки набули розвитку вакуумні пляшки з різними інноваційними функціями.

У 1981 році Zojirushi розпочала випуск революційних термосів з нержавіючої сталі, в яких скляна колба була замінена на сталеву. У 1998 році Zojirushi розробила термос із нержавіючої сталі, товщина стінок якого – лише один міліметр. Однак міцність у нього була така, як у масивніших термосів.

В даний час компанія «Дзодзірусі Корпорейшн» виробляє широкий спектр товарів народного споживання. Великою популярністю користуються термоси з колбою з металу чи скла, електричні термопоти, грилі, рисоварки, тостери, електричні плити, мікрохвильові тостери та інша побутова техніка.

Термопоти та термоси Zojirushi – це візитна картка компанії. Вже перша серія таких виробів здійснила справжній технічний прорив свого часу. Сучасна продукція також має великий попит. Вона не може не здивувати своїми визначними характеристиками. Навіть японських споживачів, які славляться як розпещені всілякими інженерними чудесами.

Розробники із Японії постійно удосконалюють продукцію. Вони впроваджують інновації у великий спектр різних виробів. За рахунок вузької спеціалізації Zojirushi має можливість створювати справді інноваційні товари. Наприклад, термоси-кухлі та термоси-глечики, мультиварки, електричні хлібопічки та інше.

На рідному для компанії японському ринку покупці купують із задоволенням термоси, рисоварки, термопоти під цим брендом, хоча на ринку пропонують і продукцію інших не менш відомих виробників. У цій острівній державі компанія Zojirushi вже давно стала своєрідним «законодавцем мод» для тих виробників, які теж працюють в аналогічному напрямку. Продукцією Zojirushi Corporation жваво торгують і на ринках країн Європи та Азії, а також Америки.